Reklama na několik nezbytností

Už jsem tady v diskusi probíral nápad založit si jako malou domů zásilkový obchod s vínem. Místo toho dnes udělám reklamu jinému zásilkovému obchodu, na který jsem se doklikal přes americký blog Pour More. Nabídne vám pivní čepice i vinné podprsenky…
Pro pivaře, kteří nezaregistrovali módu pivních klobouků nabízím připomínku aktuálně s 40% slevou!

Užijete si je na večírku nebo na fotbale. Stačí zastrčit plechovky piva do dvou praktických držáků, hadičku do úst, pohodlně se usadit a odpočívat. Na fotbalovém zápase máte stálý přísun tekutin a obě ruce volné. K dostání v modré, červené a žluté barvě.
Vhodným doplňkem na letní dovolenou je Pivní Opasek – nyní se 40 % slevou! Unese šest piv a ponechá vám volné ruce a šest piv na dosah! Je možno upravit na plechovky i skleněné lahve.
Na letní popíjení s veselými kamarády doporučuji Pivní kostky. V okénku plechovky máte několik hracích kostek, zatřesete s nimi a vytvoříte kombinaci čísel, pro kterou jsou na plechovce vymyšlené vtipné příkazy: Napijte se, Všichni se napijí, Hráč po vaší pravé ruce pije, Hráč nalevo pije. Všechny druhy zábavy v maličké plechovce!
A na závěr, královský dar pro vaši přítelkyni – Podprsenka na víno The WineRack!
Sportovní podprsenka obsahuje speciální polyuretanové sáčky které pojmou až tři čtvrtě litru vína. K sáčkům je připojená hadička, takže nositel(ka) může diskrétně upíjet. Spokojení zákazníci doporučují sladší červená vína, bílá vína se nedoporučují, protože se příliš rychle zahřejí.
Svět je rázem krásnější se zásilkovým obchodem !